W ofercie firmy Izotermet znajdziecie Państwo pełny wybór płyt warstwowych o szerokim zastosowaniu we współczesnym budownictwie przemysłowym, rolniczym, przetwórczochłodniczym, a także w budowie mniejszych obiektów: usługowych, warsztatowych, dozoru itp.
Dobre właściwości termoizolacyjne, mały ciężar własny oraz łatwość i szybkość montażu to najważniejsze zalety tego nowoczesnego materiału budowlanego. Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na ten temat w dziale Płyty warstwowe.

Oferujemy również bogaty asortyment pokryć dachowych i elewacyjnych dla potrzeb budownictwa przemysłowego, rolniczego i indywidualnego. Blachy dachowe są lekkim, odpornym na warunki klimatyczne, prostym w montażu i estetycznym pokryciem dachowym. Niskoprofilowane blachy trapezowe wraz z kasetonami i panelami ściennymi stanowią z kolei ciekawe rozwiązania dla elewacji budynków. Nie tylko w rolnictwie szczególne miejsce zajmuje obecnie EuroFala jako sprawdzony system dachowy i elewacyjny o parametrach spełniających wymagania techniczne budynków inwentarskich i produkcyjnych. Więcej czytaj w dziale Pokrycia dachowe i elewacje.

Asortyment uzupełniamy o szereg towarów i akcesoriów ściśle związanych z budownictwem z płyt warstwowych oraz oferowanymi systemami pokryć dachowych i elewacyjnych. Są to m.in.: okna dachowe, systemy orynnowania, elementy wykończenia dachów, folie i membrany izolacyjne, wełna, papa, styropian, obróbki blacharskie, wkręty, uszczelki i uszczelniacze, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi itp. O tych i o innych towarach mogą przeczytać Państwo w zakładce Pozostały asortyment.

We współpracy z solidnymi, sprawdzonymi Partnerami możemy zaoferować Państwu szereg usług, począwszy od doradztwa technicznego i kosztorysowania poprzez projekt i nadzór budowlany aż do realizacji inwestycji. Specjalną ofertę stanowią szybkie w montażu, wolnostojące, nieduże obiekty z płyty warstwowej takie jak: stróżówki, wartownie, portiernie, pawilony itp., a także garaże blaszane. Istnieje również możliwość zakupu lub dzierżawy kontenerów budowlanych. Zapraszamy do działu Usługi.